Clubhuis Gesloten

Ons clubhuis valt onder de categorie sportkantines, dus we kunnen niet anders dan het clubhuis weer te sluiten. Voorlopig voor 3 weken dus.


1 oktober 2020

We hebben het allemaal kunnen zien en horen op de laatst gehouden persconferentie van de minister president. Alle sportkantines moeten voorlopig minstens 3 weken dicht. Ons clubhuis valt onder de categorie sportkantines, dus we kunnen niet anders dan het clubhuis weer te sluiten. Voorlopig voor 3 weken dus.

Natuurlijk is dat hartstikke jammer. De darters waren nog in competitie, John z’n sateetjes waren niet aan te slepen en de gehaktballenwedstrijd gaat niet door. Daarnaast is ons clubhuis een ontmoetingsplek voor alle leden en heeft een belangrijke rol binnen onze vereniging.

Hoe jammer het ook is, we begrijpen allemaal ook dat veiligheid voorop staat en we geen enkel risico willen lopen.

We laten jullie natuurlijk weten wanneer het clubhuis weer open mag/kan.

De regels welke ons opgelegd zijn door de gemeente Rotterdam en op een rijtje gezet door Svin zijn:

  • vermijd drukke plaatsen
  • houd 1,5 meter afstand van elkaar
  • bezoek op de tuin is beperkt tot maximaal 3 gasten, naast eigen huishouden en exclusief kinderen t/m 12 jaar
  • het verenigingsgebouw en de keuken zijn gesloten
  • leden met een gezin waarvan iemand ziekteverschijnselen heeft, blijven thuis.
Geplaatst op Categorieën Nieuws